Haber

Seyit Torun’dan Bakan Bozdağ’a yanıt: “FETÖ’cü arıyorsan aynaya bakacaksın”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın “Ya Kandil sevinecek ya da Şanlıurfa’nın asilzadeleri sevinecek. Torun, ‘Muhalefet kazanırsa Kandil ve FETÖ sevinecek’ dedi. . Bak Bekir Bozdağ, FETÖ’cü arıyorsan önce aynaya bak. Yargıyı FETÖ’ye teslim etmiş, bu milletin gönlünü almış bir bakansınız. “Meclis kürsüsünden Pensilvanya’yı öven bir bakansınız. Önce haddinizi bileceksiniz. Yeriniz ‘değerli insan’ dediğiniz FETÖ elebaşının diz altıdır.”

AKP’nin Şanlıurfa’dan milletvekili adayı olarak gösterdiği Bekir Bozdağ, “14 Mayıs’ta ya Kandil sevinecek ya Şanlıurfa’nın asilzadeleri sevinecek. Ya FETÖ sevinecek ya da bu milletin pak evlatları sevinecek. .”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, bugün yaptığı açıklamada Bekir Bozdağ’a yanıt verdi. Torun dedi ki:

“Bekir Bozdağ, ‘Muhalefet kazanırsa Kandil ve FETÖ sevinir’ dedi. Bakın Bekir Bozdağ, FETÖ’cü arıyorsanız önce aynaya bakın. Siz yargıyı FETÖ’ye teslim etmiş bir bakansınız, bu milletin iftiharını aldı.Sen kürsüden Pensilvanya’yı öven bir bakansın.Önce haddini bileceksin.

“BU KÖTÜ Telaffuzlar SİZİ KAYBETMEDEN KORUYAMAZ”

Bekir Bozdağ’ı unutmayın; Hain PKK ile masaya oturan sendin. Çadır kortlarını kuran sendin. İmralı’dan yardım umarak mektubu taşıyan sendin. Bu devleti FETÖ’ye teslim eden sizlersiniz. Sen kimsin ki bize milliyetçilik dersi veriyorsun? Bu kötü telaffuzlar seni kaybetmekten kurtarmayacak.

Bunu iyi bilin; Kaybettiğinizde, sadece kiralık Beşli Çeteler üzülür. Kazandığımızda; Gençlerimiz, kadınlarımız, üreticilerimiz, çalışanlarımız, emeklilerimiz yani 85 milyon hep birlikte sevinecek.”

Kaynak: ANKA / Yeni

besikduzuhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu